10 Березня, 2018

Запитання та відповіді

Отвечаем на вопросы, которые нам часто задают:

? «Кто может играть в пейнтбол?»
– Все желающие! Играть в

Відповідаємо на запитання, які нам часто ставлять:

Хто може грати в пейнтбол?
– Всі охочі! Грати у пейнтбол діти починають уже з 6 років, жодних обмежень. Головне це ваше бажання грати та готовність до певних фізичних навантажень у процесі гри у пейнтбол.

Що таке пейнтбол?
– Пейнтбол (англ. Paintball – куля з фарбою) – командна гра з використанням пневматичного пристрою (маркера), що стріляє желатиновими кульками з харчовою фарбою, які при ударі розбиваються і фарбують місце влучення. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку – для всіх бажаючих, як спосіб тренування – для охоронців, поліцейських чи спецназу та як спорт – для турнірних команд. Детальніше читайте у статті «Про пейнтбол».

“Які існують варіанти гри в пейнтбол?”
– У нашому клубі можна пограти на пейнтбольному майданчику за будь-яким обраним вами сценарієм або постріляти по мішенях у тирі. Гра зазвичай триває до 20 хвилин, за ігровий день можна встигнути зіграти 10-15 разів.

«Від скільки років дітям можна грати в пейнтбол?»
– Пейнтболу, як і кохання, всі віки покірні. Але як правило до гри в пейнтбол допускаються діти з 8-річного віку.
Часто можна спостерігати на полі картину, коли грали хлопчики на зріст з той маркер, який вони тримали в руках.
Єдиний нюанс – маленькі діти мають грати у присутності батьків на полі.
Старші діти допускаються до гри в присутності на або біля поля дорослих родичів, які відповідають за їх безпеку.
Самостійні ігри проводяться для дітей із 10 років.

«Чи є протипоказання до гри, щодо здоров’я?Якщо є, то як у такому разі бути, якщо таких перевірок перед грою не існують?»
– Якщо людині не протипоказано займаються спортом, то їй не протипоказаний пейнтбол. Навіщо вам перевірки? Всі люди дорослі, і той, хто знає, що йому не можна бігати, навряд чи піде на гру.

«Чи боляче від попадання пейнтбольної кульки?»
– Пейнтбольні кулі не завдають болю при попаданні. Буває так, що наслідки удару відчуваються лише наступного дня.
Якщо кулька розривається при ударі, потрапляння практично безболісне, хоч і дуже чутливе. Якщо кулька не розривається, це болючіше. За кілька годин на місці удару з’явиться невелике почервоніння. Не турбуйтеся, наступного дня воно пройде, а море вражень залишиться.

Як влаштована кулька для гри в пейнтбол?
– Зазвичай кульки виробляють ті ж самі фабрики, які роблять лікарські капсули. Кулька має оболонку з желатину та наповнення з нетоксичної водорозчинної фарби на рослинній основі. Оболонка тендітна і легко розколюється при ударі про будь-яку перешкоду, залишаючи на ньому ляпку фарби. Фарба на смак неприємна, але абсолютно нешкідлива.

«Чи можна змити фарбу?»
– Так, з одягу фарба стирається просто вологою ганчіркою, а також чудово відмивається. З предметів і дерев фарба легко змивається дощем, тому що навіть кулька, яка не розкололася, вбираючи в себе вологу через деякий час повністю розчиниться.

«У будь-якому випадку кулька розколюється?»
– Ні, кулька може, наприклад відскочити або просто не розбитися, тому якщо у вас потрапила кулька, не поспішайте визнавати себе ураженою, перевірте складки одягу і місце, куди потрапила кулька, цілком ймовірно, що гра для вас продовжиться.

«Що краще вдягнути?»
-Для гри в пейнтбол підходить будь-який одяг, але бажано, щоб він був темних тонів. Найкраще, якщо на вас одягнені камуфляжна куртка та штани, а на ногах – кросівки. Детальніше у статті «Для початківців»

«Чи присутні на іграх глядачі?»
– У нашому клубі поле обгороджене сіткою і глядачі можуть спокійно дивитися та фотографувати гру, не боячись попадання кульки.

“Наскільки безпечна гра в пейнтбол?”
– Пейнтбол як спорт безпечніший за теніс, футбол і гольф (за оцінками американських страхових компаній).

По-перше, всі, хто перебуває в зоні, де можлива стрілянина, зобов’язані носити захисні МАСКИ.

По-друге, маркери регулюються так, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала 90 метрів в секунду, при цьому навіть при найневдалішому попаданні максимум неприємностей – це синець.

По-третє, перед грою завжди проводиться інструктаж з техніки безпеки.

По-четверте, завжди присутні судді чи інструктори, які забезпечують безпеку гравця в позаштатних ситуаціях.

У пейнтболі не існує якихось специфічних небезпек, але це спорт, і, як у будь-якому спорті тут можливі травми – все залежить від вашої власної обережності та дотримання правил.

«Скільки коштує гра?»
– Ціна залежатиме від дня тижня (буденного дня дешевше), від того, що гравець бере в прокат: тільки спорядження або ще й форму. Кулі вважаються окремо, тому що кожен гравець має свій стиль і витрата у всіх дуже відрізняється.

пейнтбол дети начинают уже с 6 лет, никаких ограничений. Главное это ваше желание играть и готовность к определенным физическим нагрузкам в процессе игры в пейнтбол.

? «Что такое пейнтбол?»
– Пейнтбол (англ. Paintball – шар с краской) – командная игра с использованием пневматического устройства (маркера), стреляющего желатиновыми шариками с пищевой краской, которые при ударе разбиваются и окрашивают место попадания. Различают пейнтбол как вид отдыха – для всех желающих, как способ тренировки – для охранников, полицейских или спецназа и как спорт – для турнирных команд. Детальнее читайте в статье «О пейнтболе».

? «Какие существуют варианты игры в пейнтбол?»
– В нашем клубе можно поиграть на пейнтбольной площадке за любым выбранным вами сценарием или пострелять по мишеням в тире. Игра обычно длится до 20 минут, за игровой день можно успеть сыграть 10-15 раз.

? «От скольки лет детям можно играть в пэйнтбол?»
– Пейнтболу, как и любви, все возрасты покорны. Но как правило до игры в пейнтбол допускаются дети с 8-милетнего возраста.
Часто можно наблюдать на поле картину, когда играли мальчишки ростом с тот маркер, который они держали в руках.
Единственный нюанс – маленькие дети должны играть в присутствии родителей на поле.
Дети постарше допускаются к игре в присутствии на или возле поля взрослых родственников, отвечающих за их безопасность.
Самостоятельные игры проводятся для детей с 10 лет.

? «Есть ли противопоказания к игре, в плане здоровья? Если есть, то как в таком случае быть, если как таковых проверок перед игрой не существуют?»
– Если человеку не противопоказано занимаются спортом, значит, ему не противопоказан пейнтбол. Для чего вам проверки? Все люди взрослые, и тот, кто знает, что ему нельзя бегать вряд ли пойдет на игру.

? «Больно ли от попадания пейнтбольного шарика?»
– Пейнтбольные шары не причиняют боли при попадании. Бывает так, что последствия удара ощущаются только на следующий день.
Если шарик разрывается при ударе, попадание практически безболезненно, хотя и весьма чувствительно. Если шарик не разрывается, это больнее. Через пару часов на месте удара появится небольшое покраснение. Не беспокойтесь, на следующий день оно пройдет, а море впечатлений останется.

? «Как устроен шарик для игры в пейнтбол?»
– Обычно шарики производят те же фабрики, которые делают лекарственные капсулы. Шарик имеет оболочку из желатина и наполнение из нетоксичной водорастворимой краски на растительной основе. Оболочка хрупкая и легко раскалывается при ударе о любое препятствие, оставляя на нем кляксу краски. Краска на вкус неприятная, но совершенно безвредная.

? «Можно ли смыть краску?»
– Да, с одежды краска стирается просто влажной тряпкой, а так же замечательно отстирывается. С предметов и деревьев краска легко смывается дождем, так как даже шарик, который не раскололся, впитывая в себя влагу через некоторое время полностью растворится.

? «В любом ли случае шарик раскалывается?»
– Нет, шарик может, например отскочить или просто не разбиться, поэтому если в вас попал шарик, не спешите признавать себя пораженным, проверьте складки одежды и место, куда попал шарик, вполне вероятно, что игра для вас продолжится.

? «Что лучше надеть?»
-Для игры в пейнтбол подходит любая одежда, но желательно, чтобы она были темных тонов. Лучше всего, если на вас одеты камуфляжная куртка и брюки, а на ногах – кроссовки. Детальнне в статье «Для начинающих»

? «Присутствуют ли на играх зрители?»
– В нашем клубе поле огорожено сеткой и зрители могут спокойно смотреть и фотографировать игру, не боясь попадания шарика.

? «Насколько безопасна игра в пейнтбол?»
– Пейнтбол как спорт безопаснее тенниса, футбола и гольфа (по оценкам американских страховых компаний).

Во-первых, все находящиеся в зоне, где возможна стрельба, обязаны носить защитные МАСКИ.

Во-вторых, маркеры регулируются так, чтобы скорость вылета шарика не превышала 90 метров в секунду, при этом даже при самом неудачном попадании максимум неприятностей – это синяк.

В третьих, перед игрой всегда проводится инструктаж по технике безопасности.

В четвертых, всегда присутствуют судьи или инструктора, которые обеспечивают безопасность игрока в нештатных ситуациях.

В пейнтболе не существует каких-либо специфических опасностей, но это спорт, и, как в любом спорте тут возможны травмы – все зависит от вашей собственной осторожности и соблюдения правил.

? «Сколько стоит игра?»
– Цена будет зависеть от дня недели (в будний день дешевле), от того что игрок берет в прокат: только снаряжение или еще и форму. Шары считаются отдельно, так как каждый игрок имеет свой стиль и расход у всех сильно отличается.